خدمات پس از فروش یکی از موضوعات مهم در سیاست های کلان شرکت لجور می باشد که همواره تلاش گردیده بمنظور جلب رضایت مشتریان محصولات تولیدی در صدر امور قرارگیرد . شرکت لجور با ایجاد واحد خدمات پس از فروش تلاش نموده نیازمندی مشتریان محصولات خود را فراهم نماید و در همه حال اطمینان و آرامش خیال از بهره برداری از محصولات با کیفیت ایرانی را برای ایشان به ارمغان آورد .
واحد خدمات پس از فروش با تکیه بر مدیریت و پرسنل متخصص و باتجربه و نیز نمایندگی های  فعال سراسر کشور با شعار ایجاد محیطی امن و عاری از حوادث ناشی از کار ، همواره جلب رضایت مشتریان شرکت لجور را سرلوحه عملکرد خود قرارداده است .
وجود سالن تعمیرات در محل کارخانه شرکت لجور و 7 نمایندگی فعال در سراسر کشور راهی است که تاکنون پیموده شده تا تمامی مشتریان بدون دغدغه خاطر نسبت به دریافت قطعات و خدمات مورد نیاز خود در جای جای کشور عزیز ایران اقدام نمایند . همچنین مشتریان محترم می توانند درصورت وجود هرگونه پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به تماس با شرکت لجور (34131111-086 داخلی 205 ) موضوعات مربوط را از طریق مدیریت واحد خدمات پس از فروش پیگیری نمایند .
ما همواره رضایت مشتریان شرکت لجور را سرلوحه فعالیت خود قرارداده ایم و تلاش می کنیم مشتریانمان همیشه از بهترین خدمات و بالاترین کیفیت برخوردار گردند .
ایمیل واحد خدمات پس از فروش : Khadamat@lajvar.ir
کانال تلگرام واحد خدمات پس از فروش : @LAJVAR company