• روتمن (Ruthmann)

  روتمن شرکتی است آلمانی که در سال 1901 تاسیس شد و با قدمتی بیش از یکصد سال معرف تكنولوژي خلاق و مبتكر در تولید بالابرهاي هيدروليكي است. براي این شرکت با سابقه توجه به كيفيت محصولات از اهمیتی فوق العاده برخوردار است. تولیدات این شرکت با مارک های اشتایگر، کارگولودر و فِلکسی لودر در سراسر جهان شناخته شده می باشند. در حال حاضر، این شرکت تولیدکننده بیش از 40 مدل بالابر با ارتفاع کاری 10 تا 100 متر است. محصولات روتمن دارای گواهینامه DIN9001 بوده و بسیاری از مؤسسات سنجش کیفیت نيز محصولات این شرکت را تأييد مي نمايند. ولي اين واقعيتها به تنهايي برای روتمن ارضا کننده نیست، بلکه كيفيت را در ساختارهاي ماتريسي خود بررسي و آزمايش می کند و اين روند از تدارکات شروع و پس از پشت سر گذاشتن طراحي، توليد و نهايتاً نقاشی كه سلايق فردي مشتريان را برآورده می سازد، خاتمه مي يابد. به عنوان نمونه روتمن خواستار حفظ كيفيت بسیار بالاي خدمات براي مشتريان خود می باشد. استحكام و دوام محصولات روتمن خارق العاده بوده و بسياري از ماشين هاي اين شركت عليرغم اين كه بيش از بيست سال از عمر آنها مي گذرد، همچنان با قدرت كار مي كنند. حتي در مواردي كه در اثر كار مداوم نقص يا اشكالي در دستگاه ها ايجاد می گردد، مهندسين مجرب این شرکت و نمایندگی های آن در سرتاسر جهان و آلمان نیاز مشتریان را به سرعت برطرف خواهند كرد.

 • کارگوتک (Cargotec)
  مجموعه غول پیکر کارگوتک ظرف دهه های اخیر بواسطه خریداری و ادغام چندین شرکت بزرگ و معتبر دنیا تأسیس شد.
  مجموعه کارگوتک در سال 2005 با تفکیک مجموعه کُنه (Kone) به دو مجموعه کارگوتک و کُنه جدید (New Kone) شکل یافت. پس از این تفکیک، شرکتهای تولیدی دستگاه های جابه جایی بار هیاب، جابه جایی کانتینر کالمار و جابه جایی محموله های دریایی مک گریگور از مجموعه کُنه جدا شده و مجموعه کارگوتک را شکل دادند. از این میان، مجموعه محصولات هیاب سوئد شامل موارد ذیل می باشد:
  جرثقیل های پشت کامیونی هیاب
  جرثقیل های بازو غلتان مالتی لیفت
  لیفتراک های پشت کامیونی موفیت و پرینستون پیگی بک
  سکوهای بالابرنده زپرو، والتکو، آما و فوکولیفت
  جرثقیل های ویژه جنگل و بازیافت لوگلیفت و جانسرد
 • ZOOMLION
 • سی تی ای (CTE)
  گروه سی تی ای (CTE) در سال 1981 در ایتالیا تأسیس شد و فعالیت خود را در تولید و فروش جرثقیل و بالابر آغاز کرد. در سال 2005، CTE فرایند تبدیل خود از یک گروه بازرگانی به یک گروه صنعتی را با خریداری دو مارک افر (Effer) و بیزوچی (Bizzocchi) کامل کرد که این دو برند از جایگاه بین المللی و تجربه و تخصص 40 ساله برخوردار هستند. امروزه محصولات این شرکت شامل 9 دسته ذیل می باشند:
  بالابرهای تلسکوپی بی لیفت (دارای مدل های مختلف از ارتفاع 14 تا 62 متر)
  بالابرهای مفصلی زِد (دارای مدل های مختلف از ارتفاع 14 تا 32 متر)
  تجهیزات آتش نشانی بی فایر (دارای مدل های مختلف از ارتفاع 32 تا 55 متر)
  بالابرهای عنکبوتی تراکسس (دارای مدل های مختلف از ارتفاع 13 تا 23 متر)
  بالابرهای ویژه حمل اجسام پراتیکا (دارای مدل های مختلف از ارتفاع 18 تا 33 متر)
  بالابر های ویژه حمل اسباب و اثاثیه از طریق پله پیانوپلن
  داربست های فایبرگلاس ژنِکس
  بالابرهای ویژه جابه جایی اجسام و مواد گیدا
 • France Elevateur
 • ABER